Świeca z mazurskiego wosku pszczelego - model 2

Nowy produkt

45,00 złbrutto

Świeca z mazurskiego, nieoczyszczonego wosku pszczelegoRęcznie wytwarzana świeca ze 100% wosku pszczelego bez dodatków, pochodzącego z pasieki w Wielkim Lesie w Puszczy Piskiej.Jakie właściwości ma palący się wosk pszczeli?

Świece z wosku pszczelego spalają się bezdymowo pozostawiając w pomieszczeniu delikatny zapach miodu. Świeca ma niepowtarzalny naturalny zapach miodu i propolisu.

Wydzielane z płomienia świecy ujemne jony oczyszczają powietrze łagodząc dolegliwości górnych dróg oddechowych, chorób płuc, astmy i alergii. Stabilizują ciśnienie krwi, podnoszą wydolność organizmu, zwiększają zdolność zapamiętywania.

Palenie świec woskowych likwiduje zapach dymu tytoniowego, unieszkodliwia działanie promieniowania pochodzącego od komputera, telewizora, telefonu komórkowego i innych urządzeń elektromagnetycznych.

Płomień świecy woskowej działa oczyszczająco na sfery duchowe, powoduje przepływ dobrej energii, uspokaja nerwy, wycisza emocje i bardzo subtelnie ogrzewa pomieszczenie. W pomiesczeniu gdzie pali się świeca z wosku pszczelego lepiej się śpi, odpoczywa i pracuje.Świeca z wosku pszczelego pali się znacznie dłużej niż standardowa świeca.

Ten model będzie się palił ponad 30godzin, jest to duża świeca, która może posłużyć Ci do osobistych rytuałów. Świeca ma piękny kwiatowy wzór, ozdobi każde wnętrze.

Ponieważ jest to świeca naga, ustaw ją na podstawce lub tacy aby złapać topiący się wosk.

Świeca pali się bezdymnie, ale żeby długo cieszyć jej urokiem po każdym paleniu namocz knot w odrobinie wosku.

Knot w świecy wykonany jest z czystej bawełny.Wymiary świecy:

wysokość: 9cm

średnica: 7,5cmInformacja: ‍Każda zapalona świeca to otwarty płomień, przy którym trzeba zachować szczególną ostrożność. Nie zostawiaj świecy bez nadzoru osoby dorosłej. Nie używaj świecy w okolicach dzieci i zwierząt.

6 innych produktów w tej samej kategorii:

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij
© EkoLiść. Realizacja - SeoPower.pl