Cześć, jestem właścicielką sklepu Eko Liść i mam na imię Ewelina
Pochodzę z Mazur, tu się urodziłam i wychowałam. Na czas nauki i szaleństw młodości uciekłam do dużego miasta, ale wracałam nieustannie do lasów, do jezior i łąk, do przestrzeni. Naturę wysysa się z mlekiem matki, ja nie mogłam bez niej żyć. Mam ogromny szacunek do natury, do jej wysiłków na rzecz człowieka, do tego jak wiele nam codziennie bezinteresownie oferuje. Staram się jej nie szkodzić, nie ingerować w nią. Staram się korzystać z niej świadomie i z pokorą.
Teraz, gdy mam własne dzieci wróciłam na moje ukochane Mazury i tu uczę się żyć w zgodzie z moją drugą matką. Bardzo chcę przekazać Wam chociaż część tej energii, którą natura przekazuje mi.
Sklep Eko Liść powstał z miłości do lasów, jezior i całego bogactwa naturalnego ziemi Mazur. Żyjąc w tak pięknym otoczeniu nie sposób czerpać inspiracji z natury i motywować innych do dbania o nią. 

 

 

Znajdziesz u mnie produkty wysokiej jakości, tworzone ręcznie , powoli z uwagą, przez pasjonatów.
Przyjdź, napisz, zadzwoń, porozmawiamy o pielęgnacji, przyrodzie....o czym tylko chcesz.
Wspieramy przede wszystkim polskich, drobnych producentów.

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij
© EkoLiść. Realizacja - SeoPower.pl