Cześć, mam na imię Ewelina:)

Pochodzę z Mazur, tu się wychowałam. Na czas nauki i szaleństw młodości uciekłam do dużego miasta, ale wracałam nieustannie do lasów, do jezior i łąk, do przestrzeni. Naturę wysysa się z mlekiem matki, ja nie mogłam bez niej żyć. Mam ogromny szacunek do natury, do jej wysiłków na rzecz człowieka, do tego jak wiele nam codziennie oferuje. Bezinteresownie. Staram się jej nie szkodzić, nie ingerować w nią. Staram się korzystać z niej świadomie i z pokorą. Teraz, gdy mam własne dzieci wróciłam na moje ukochane Mazury i tu uczę się żyć w zgodzie z moją drugą matką. Bardzo chcę przekazać Wam chociaż część tej energii, którą natura przekazuje mi.

Sklep Eko Liść powstał z miłości do lasów, jezior i całego bogactwa naturalnego ziemi Mazur. Żyjąc w tak pięknym otoczeniu nie sposób czerpać inspiracji z natury i motywować innych do dbania o nią. Dlatego propaguję naturalną pielęgnację, zachęcam do stosowania produktów z lokalnych, z certyfikowanych składników, zwracam uwagę na to aby czytać etykiety i składy, pomagam je analizować i udzielam porad pielęgnacyjnych. Zachęcam do zwolnienia tempa, do uważnego życia, do szacunku dla natury, do poznania jej mocy. 

 

 

Sklep z kosmetykami wyłącznie naturalnymi Eko Liść powstał z myślą o tych, którzy cenią dbałość o własne ciało, świadomie wybierają produkty których używają , dbają o zdrowie swojej rodziny i środowisko naturalne. To sklepik w którym poznasz zioła, lokalnych rzemieślników i świetną jakość.

Wiele kosmetyków, które możesz kupić w ulubionej drogerii jest wyprodukowanych z tanich i łatwych w wytworzeniu, sztucznych składników. Detergenty, syntetyczne zapachy, parabeny oraz inne konserwanty są dodawane do większości kosmetyków i środków czyszczących co może podrażniać i uczulać, a przy dłuższym stosowaniu po prostu szkodzi naszemu zdrowiu.

W Eko Liściu znajdziesz tylko ekologiczne kosmetyki naturalne bogate w naturalne wyciągi, ekstrakty, olejki eteryczne i oleje roślinne które głęboko odżywiają, nawilżają, pielęgnują oraz wspomagają skórę w jej naturalnych procesach odnowy. Pochodzące z natury składniki, nie wyprodukowane w laboratoriach, są bezpieczne dla Twojego zdrowia i środowiska.

Znajdziesz u mnie produkty wysokiej jakości, tworzone ręcznie lub w małych partiach. Nie musisz się znać na składach, w Eko Liściu znajdziesz tylko sprawdzone produkty, ze składami bez zarzutu. Przyjdź, napisz, zadzwoń, porozmawiamy o pielęgnacji, przyrodzie....o czym tylko chcesz. Zawsze mam czas na miłą rozmowę.

Wspieramy przede wszystkim polskich, drobnych producentów.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie ! 


Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij
© EkoLiść. Realizacja - SeoPower.pl