Lista produktów producenta: Nowa Kosmetyka

Nowa Kosmetyka to niewielka polska firma prowadzona przez kobietę dyplomowanego chemika, która uwielbia mieszać, zmieniać i robić coś na nowo. To produkty minimalistyczne, bardzo przemyślane i pozbawione wszelkich toksycznych substancji. Twórcy marki bardzo dbają o to, aby składy były naturalne, a opakowania jak najbardziej bezpieczne i nieingerujące w środowisko. Firma działa mocno w duchu Less Waste i stawia na świadomą produkcję. W Nowej Kosmetyce króluje ciemne szkło, nie używa się plastiku do pakowania i nawet etykiety są papierowe i ręcznie nasączane woskiem. Dbałość o etykę i ekologię jest niebywała i godna podziwu!


Produkty Nowej Kosmetyki to tradycyjne receptury oparte na klasycznym szarym mydle potasowym, zimnotłoczonych olejach, olejkach eterycznych, witaminach i naturalnych składnikach aktywnych. Linia produktów do twarzy i ciała: serum do twarzy, serum do włosów, mydło uniwersalne w płynie oraz serum do paznokci, to sprytne połączenia najskuteczniejszych substancji znanym Polakom od stuleci (olej słonecznikowy, olej z dzikiej róży, mocznik). Marka produkuje również naturalne środki czystości oparte na klasycznej formule potasowego szarego mydła takie jak: uniwersalna pasta do mycia na bazie szarego mydła i sody jak też mydlane płyny do prania. Uwielbiamy takie proste i genialne rozwiązania:)

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij
© EkoLiść. Realizacja - SeoPower.pl