Lista produktów producenta: Savon Cosmetics

Idea stworzenia marki Savon Cosmetics zrodziła się z pasji oraz mocy, drzemiącej w otaczającej nas naturze. Działając jako polski producent kosmetyków naturalnych, misją marki od samego początku istnienia jest tworzenie wyjątkowych preparatów pielęgnacyjnych do ciała i włosów, które są produkowane przy wykorzystaniu starannie wyselekcjonowanych komponentów roślinnego pochodzenia. Oferowane przez Savon Cosmetics wyroby eko nie zawierają w swoim składzie środków konserwujących, sztucznych kompozycji zapachowych oraz alergizujących barwników, dzięki czemu są odpowiednie do stosowania nawet przez osoby ze skórą delikatną i wrażliwą. Mogą być używane również przez dzieci poniżej trzeciego roku życia.

W ofercie rodzimej firmy znajdują się naturalne mydła, balsamy, musy, masła, kule kąpielowe, pachnące pudry, pianki cukrowe do mycia i aromatyczne olejki.

W produktach Savon Cosmetics nie ma "chemii". Za zapachy produktów odpowiedzialne są naturalne olejki eteryczne (nie używamy sztucznych kompozycji zapachowych. Wyroby SAVON są przebadane mikrobiologicznie i dermatologicznie przez certyfikowane laboratorium oraz wprowadzone do obrotu jako produkty kosmetyczne. Produkty są poddawane szczegółowej kontroli jakości - MOŻESZ  IM  ZAUFAĆ. Naturalne kosmetyki SAVON zostały również dopuszczone do użycia przez dzieci poniżej trzeciego roku życia.
SAVON dba to aby produkty marki były bezpieczne dla środowiska. Ideą firmy Savon Cosmetics jest propagowanie produktów naturalnych i bezpiecznych dla skóry. Używamy opakowań zdatnych do recyklingu (papier, karton oraz szkło). Produkty robione są metodą półmanualną przy zachowaniu tradycyjnego procesu.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 18 elementów
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij
© EkoLiść. Realizacja - SeoPower.pl